FORGOT YOUR DETAILS?

UTWÓRZ KONTO

Koszt i czas dostawy

 

Odbiór w Punkcie Poczta, Żabka, Orlen, Ruch: 8.40 

Odbiór w Punkcie Poczta, Żabka, Orlen, Ruch Pobranie: 10.25 

Pocztex 48: 9.80 

Paczkomat: 8.60 

Kurier InPost: 10.50 

Kurier InPost - POBRANIE: 14.90 

Kurier GLS: 13.90 

Kurier DPD: 25.00 

Kurier Fedex: 25.00 

 

 

od 170 zł darmowa dostawa wszystkimi dotępnymi formami dostawy.

 

Sposoby płatności

Dotpay obsługują:

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Przelew bankowy

Zamówienie można opłacić dokonując przelewu na nasze konto w banku MBANK. W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia.

Dane do wpłaty

Perfect Shopping Michał Gielewski

ul. Księżnej Doroty Jabłonowskiej 26

62-060 Stęszew

IDEA BANK 43 1950 0001 2006 0024 1148 0002

Przelew bankowy

Najwygodniejszą formą płatności jest skorzystanie z serwisu bezpiecznych i szybkich płatności on-line. Dotpay umożliwiają ponad 120 metod płatności. Jest to sposób związany z automatycznym potwierdzeniem transakcji on-line.

Pobranie - płatność przy odbiorze

Przy dostawie kurierem DPD, za zamówienie można zapłacić gotówką bezpośrednio u kuriera.

Odbiór osobisty

NIE JEST MOŻLIWY

Dostawa

Poczta Polska

Po wybraniu tej formy płatności klient otrzymuje wiadomość SMS lub mail, że przesyłka została nadana, i kiedy będzie jej doręczenie, informacja obejmuje również kwotę pobrania. Usługa ta gwarantuje termin doręczenia do 2 dni roboczych – 75% przesyłek dostarczane są jednak następnego dnia.

Przesyłka kurierska

Najszybszy i najwygodniejszy sposób dostawy dla większości naszych klientów. Zamówienie dostarcza kurier pod wskazany adres. 98% zamówień jest dostarczanych w ciągu 24h po nadaniu przesyłki.

Paczkomaty Inpost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, stworzonych do odbioru i nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, nawet w niedziele i święta. Sprzwdź gdzie znajduje się najbliższy paczkomat w Twojej okolicy: 

https://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat. 

Aby skorzystać z paczkomatów wystarczy adres e-mail oraz nr telefonu komórkowego.

Odbiór osobisty

NIE JEST MOŻLIWY

Czas dostawy

W przypadku wyboru płatności za pobraniem lub dokonania płatności za pośrednictwem Dotpay, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 24h roboczych (czas realizacji) i liczy się od dnia wysłania przez Klienta zamówienia. Następnie przekazywane jest przewoźnikowi do doręczenia. Poczta Polska deklaruje termin doręczenia przesyłki do 48 godzin roboczych (czas dostawy), a kurier do 24 godzin roboczych (czas dostawy).

W przypadku wyboru opcji płatności przelewem czas realizacji zamówienia w sklepie wynosi 24h robocze i jest liczony od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym sklepu. 

Następnie przekazywane jest przewoźnikowi do doręczenia. Poczta Polska deklaruje termin doręczenia przesyłki do 48 godzin roboczych (czas dostawy), a kurier do 24 godzin roboczych (czas dostawy).

 

TOP